JohnnyBet.com tr

Online FİFA 23 Turnuvası

JohnnyBet tarafından yayınlandı
Online FİFA 23 Turnuvası

Futbol ve oyun severler in gözü kulağı yeni Electronic Arts’ta! Her yılın dördüncü çeyreğinde yeni sürümü piyasaya sunulan oyun, Dünya Kupası öncesi çok daha çekici. JohnnyBet ise FİFA 23 oyununa çoktan hazır! Her yıl olduğu gibi bu sene de bir birinden cazip ödüllerle dolu online FIFA 23 turnuvası sizleri bekliyor.Online FIFA 23 turnuvası hakkında konuşmaya başlamadan önce, gelin yeni oyunda bizleri nelerin beklediğine daha yakından bir göz atalım. FIFA 23, oyunun bir FIFA ürünü olarak piyasaya sunulduğu son sürüm olacak. 2024 yılından itibaren oyun farklı birim isimle karşımıza çıkacak. Yani FİFA 23, koleksiyoncuların kaçırmaması gereken önemli bir sürüm .

Online FIFA 23 Turnuvası Hakkında

Turnuva ne zaman başlıyor? FİFA 23 oyunu 26 Eylül 2022 itibariyle satışa çıktı ve JohnnyBet ödüllü FİFA 23 turnuvası da başladı. Turnuvaya her an katılabilirsiniz.
Turnuva ödülleri nelerdir? Her hafta 300 EURO gerçek para ödüllü.
Sezon sonunda kazananlara verilecek ödüller;
1.'ye: Şampiyonlar Ligi maçına gezi + EA Sports FC
2.'ye: oyun monitörü (350 € değerinde) + EA Sports FC
3.'ye: oyuncu koltuğu (250 € değerinde) + EA Sports FC
4.'ye: oyun kulaklığı (150 € değerinde) + EA Sports FC
5.'ye: EA Sports FC + PlayStation Plus (12 aylık üyelik)
6.'ye: EA Sports FC + PlayStation Plus (3 aylık üyelik)
7.'ye: EA Sports FC + PlayStation Plus (1 aylık üyelik)
8.'ye: EA Sports FC
9.'ya: PlayStation Plus (12 aylık üyelik)
10.'ya: PlayStation Plus (3 aylık üyelik)
Ödüller nasıl alınır? Haftalık para ödülleri için kişisel bir PayPal hesabı gereklidir.
Sezon sonu ödülleri için yarışma şartlarını inceleyin.
Turnuva katılım şartları nelerdir?
Orijinal FİFA 23 oyunu sahibi olmak,
Ücretsiz JohnnyBet hesabı açmak.
Turnuvaya nasıl katılınır? JohnnyBet eSpor sayfasında yarışmaya katıl, ID numarası ile oynamaya başla.
JohnnyBet FIFA 23 yarışması sizleri bekliyor!

1. FIFA 23 Oyun İncelemesi

FIFA 23 çapraz oynamayı (cross-play) destekleyen ilk futbol oyun sürümü olarak karşımıza çıkıyor.. Çapraz oyun desteği ile farklı konsollara sahip oyuncular, internet üzerinden online maç yapabilecek ve turnuvalara katılabiliecek. Yani siz Xbox Öne’da ve arkadaşınız PlayStation 4’te online maç oynayacaksınız. Cross play yeni jenerasyon konsollar be bilgisayarları da kapsıyor. JohnnyBet FIFA 23 Turnuvasında PS5, Xbox X|S ve PC bulgisayarları arasında karşılaşmalar yapılabilecek.

Geleneksel olarak yaz aylarında oynanan Dünya Kupası, 2022 yılında Katar’da düzenlendiği için, özellikle çöl sıcakları göz önüne alınarak Ekim’e kadar ertelendi. Bu da FIFA 23'te bir dünya kupası modu görebileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca oyuna hem erkek hem de kadın turnuvalarının dahil edilecek. En önemli özelliklerinden biri de, oyunda HyperMotion Teknolojisinin kullanılması ve böylece oyundaki karakterler gerçeğe çok daha yakın.

Peki FiFA 23 oyunu ne zaman satışa sunulacak? Uzun bir suredir oyunu bekleyenler 26 Eylül 2022 tarihi itibariyle original oyuna sahip olabiliyorlar. Yeni nesil konsolların öne çıktığı bu sürümü PlayStation 5, PS 4, Xbox Öne, Xbox X|S Windows PC'lerde oynayabileceksiniz. Oyun ayrıca Nintendo Switch'te yayınlanacak. Buna ek olarak, internette FIFA 23’un ücretsiz online versiyonun olacağına dair bilgiler var. Bu sadece bir söylenti ve bunun olacağına dair net bir bilgi yok, ancak gelecekte Electronic Arts'in bunu yapması bekleniyor.

2. JohnnyBet FIFA Turnuvası Ödülleri

FIFA futbol oyununun bizim kadar seviyorsanız kesinlikle online turnuvalardan haberiniz vardır. İşte biz de, JohnnyBet olarak tüm oyun severleri para ödüllü yarışmalarda buluşturuyoruz. Dünyanın her yerinden oyuncuların katıldığı bu turnuvalara 2023’te de FIFA 23 turnuvası ile devam edecek.Oyun çoktan piyasaya çıktı ve Ödüllü FIFA 23 turnuvası başladı! Büyük ödüllere geçmeden önce, yarışmaya katılarak kazandığınız puanlara göre kazananlara her hafta toplam 300 EURO gerçek para ödülü veriliyor.

Ayrıca genel sıralamadaki yerinize göre sizleri bekleyen harika ödüller şu şekilde;
1. sıra: Şampiyonlar Ligi maçına gezi + EA Sports FC
2. sıra: oyun monitörü (350 € değerinde) + EA Sports FC
3. sıra: oyuncu koltuğu (250 € değerinde) + EA Sports FC
4. sıra: oyun kulaklığı (150 € değerinde) + EA Sports FC
5. sıra: EA Sports FC + PlayStation Plus (12 aylık üyelik)
6. sıra: EA Sports FC + PlayStation Plus (3 aylık üyelik)
7. sıra: EA Sports FC + PlayStation Plus (1 aylık üyelik)
8 sıra: EA Sports FC
9. sıra: PlayStation Plus (12 aylık üyelik)
10. sıra: PlayStation Plus (3 aylık üyelik)

Yani hartalık 300 Euro ve sezon sonunda en pahalı ve kaliteli oyun araçları (özel oyun koltukları, kulaklıklar, ekranlar), orijinal FIFA oyunu ve hatta Şampiyonlar Ligi maç turu ödülü kazanma fırsatınız var. Daha fazla para kazanmak isteyenler ise JohnnyBet'in ücretsiz İddaa Tahmin Yarışması'na katılabilir.Sonuç olarak, bu sene de online FIFA 23 turnuvasında hem eğleneceğiz hem de birbirinden değerli hediyeler için birbirimizi yiyeceğiz.

3.  JohnnyBet FIFA 23 Turnuvasına Nasıl Katılınır?

Online FIFA 23 turnuvasına katılmak için önce JohnnyBet'te bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekir.

JohnnyBet’e kayıt olmak çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Bu sayfada yer alan Kayıt ol butonuna veya linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak bir JohnnyBet kullanıcısı olabilirsiniz.

Dikkat edin, turnuvada kazandığınız para ödüllerini almak için bir PayPal hesabına sahip olmalısınız ve profil sayfanızda doğrulanmış bir PayPal hesap bilgisi girmelisiniz.

Bir JohnnyBet hesabı açtıktan ve girişimi yaptıktan sonra, sahip olduğunuz konsola göre FIFA 23 online turnuvasnda diger oyuncularla yarisabilirsiniz. Online FIFA 23 turnuvasına katılmak için orijinal bir oyuna ve EA ID numarasına sahip olmalısınız. Yarışma sayfasında tüm online oyuncuları göreceksiniz, onlarla sohbet edebilir ve karşılıklı maçlar yaparak puanlar toplayabilirsiniz.Daha önce bahsettiğimiz gibi, FIFA 23 turnuvası tamamen ücretsizdir, katılım için bir ödeme yapmanız gerek yok! Daha fazla bilgi için, aşağıdaki butona tıklayarak turnuva sayfasını inceleyyin. Bol şans!

FIFA 23 heyecanı seni bekliyor!
Şu konu hakkında yorum yaz: OnlineFi̇fa23Turnuvası
Yorumlar (0)
Bilinçli oyun